wtorek, 17 września 2013

New, new, new...;)

Witajcie,

Rok szkolny się zaczął, więc mam więcej czasu na tworczość;) Choć niektórzy twierdzą, że współczują mi "latania" z dziećmi to do szkoły, to do przedszkola, to daję radę i mam czas!:) Jest taka zasada - im więcej obowiązków, tym bardziej jesteś zorganizowany. Na razie nie narzekam, lubię kiedy jest bieg, szaleństwo, bo wtedy jestem w żywiole.
Powstało kilka prac. Idzie jesień, więc przeprosiłam się z wełną i powstały nowe broszki. Uszyłam też kilka pokowców na moje okulary, no i zaczęłam bawić się sutaszem. Trudna to sprawa i wymaga precyzji (sutasz dwustronny). Mam wiele do nauczenia, jednak z efektów jestam zadowolona - no, może prawie zadowolona (tak, tak... chciałabym być idealna - niestety...).
Z nowości - utworzyłam sklep internetowy na DaWanda i wkrótce będzie tam więcej produktów. Mam nadzieję również wystartować na allegro, konto firmowe mam, więc jeszcze moment i ruszę:)
U mnie jesień za oknem - pada i pada... Lubię to! Oj uwielbiam dłuuuuugie wieczory; można działać i tworzyć i takie tam /wiecie/ ;P
A to już zdjęcia "tworów":


Pozdrawiam serdecznie,
dikande

4 komentarze:

  1. Pokrowce świetne :) Zresztą wszystko świetne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Te różowo-białe kolczyki....ajjj!:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję;) Mam nadzieję, że rozwinę się w kierunku sutaszu dwustronnego i będzie tego więcej;)

    OdpowiedzUsuń